WARSZTATY ŚWIĄTECZNE "MAGICZNY ŚWIAT OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH WIDZIANY OCZAMI POKOLEŃ"

????W grudniu grupa "Myszki" wraz z Paniami zorganizowała warsztaty z mieszkańcami mieszkań chronionych w Jarocinie przy ulicy Zacisznej w ramach projektu grantowego"Magiczny świat ozdób świątecznych widziany oczami pokoleń", finansowanego ze środków gminy Jarocin.

????Podczas pierwszych warsztatów wszyscy wykonali podświetlane zimowe obrazy. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, przywołując tym samym Panią Mikołajową wraz Mikołajem, zatańczyli wspólny taniec rozbawiając tym samym całą widownię, która nagrodziła ich gromkimi brawami. Mikołajowa przygotowała quiz dla wszystkich gości - po jego rozwiązaniu czekała na wszystkich mikołajkowa niespodzianka.

????Podczas drugiego spotkania przygotowały wspaniały występ artystyczny. Po przepięknym wprowadzeniu w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia przystąpiliśmy do wspólnego ozdabiania pierników, wykonania zapachowych świec i wspólnego kolędowania.

Zaszczycił nas rownież swoją osobą Dyrektor CUS, Pan Igor Armon, dziękując za cudowne warsztaty, wprowadzające atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, z nadzieją na dalszą owocną współpracę. Dzieci i Mieszkańcy w podziękowaniu za aktywnie spędzony czas otrzymały słodki poczęstunek oraz piękne upominki.

Warsztaty uwrażliwiły dzieci na potrzeby starszych ludzi, ale również przedszkolaki otoczyły seniorów dobrym słowem, przyjaznym uśmiechem, ciepłem i radością płynącą z małych serduszek. To był wspaniały czas pełen radości.????

Bardzo dziękujemy za pomoc, zwłaszcza Pani Marii Kurjacie za cudowną współpracę! ????

#CentrumUslugSpolecznychwJarocinie