Konkurs pierwsze potyczki szcześciolatków

rok temu

25 stycznia odbyły się "Potyczki Sześciolatków". Konkurs skierowany był do najstarszych uczniów oddziałów przedszkolnych. Przedszkolaki wzięły udział w 5 konkurencjach - kodowanie, multimedialne zadanie przyrodnicze, praca plastyczna - recyklingowa suknia dla babci, tor przeszkód oraz inscenizacja wiersza. Sześciolatki nie tylko świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami, ale również doskonale się przy tym bawiły. W zmaganiach wzięły udział 6 osobowe drużyny .

W wyniku rywalizacji, która odbywała się w niezwykle przyjaznej atmosferze, jury w składzie: pani dyrektor Elżbieta Kuderczak, pani Paulina Bartkowska oraz pani Izabela Kościelniak wyłoniło zwycięzców. Puchar i miano "Mistrzowskich sześciolatków" zdobyła grupa z Mieszkowa. Stanowczo twierdzimy jednak, że wszystkie przedszkolaki spisały się na medal i po mistrzowsku poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami.