DZIEŃ KOBIET "MYSZKI"

Grupa "Myszki" Dzień Kobiet świętowała już we wtorek wycieczką do @AKADR. Dziewczynki mogły poczuć się jak modelki podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej ???? w sesji wzięli udział również chłopcy towarzysząc swoim koleżankom.

Nie zabrakło także dawki wiedzy o pracy fotografa ???? - dzieci dowiedziały się jak wygląda praca fotografa, jak zbudowany jest aparat fotograficzny, jak wykonywane są zdjęcia oraz jak wygląda obróbka zdjęć w programie komputerowym.

Przedszkolaki były zaskoczone, że wcale nie tak łatwo być fotografem ?????????

Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę i czekamy na zdjęcia ???? ??

W piątek 08.03. chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami dbając o nasze dziewczynki. Już od samego rana dbali o to, by czuły się jak KRÓLEWNY - odsuwali im krzesła, pomagali przy śniadaniu, dopytywali czy czegoś im nie brakuje.

Następnie męska część grupy musiała wykonać zadanie - nad którym czuwały dziewczynki - polegało na ułożeniu zdjęcia jednej z koleżanek.?????

Kolejnym zadaniem było zadbanie o wizerunek dziewczynek - chłopcy już się o to postarali - pięknie ozdobili swoim koleżankom paznokcie i wykonali makijaż przy malutkiej pomocy Pań. ????

Na zakończenie odbyło się wręczenie bukietów kwiatków i upominków naszym małym Kobietkom oraz słodki poczęstunek:) ????????

Chłopcy spisali się na medal ??????????