Aktualności 2023/2024

Nasze przedszkole rusza z akcją ,,Pełna miska dla schroniska". ???????????????????????????Co można zrobić, by pomóc? Wystarczy, że przyniosą Państwo mokrą karmę tj. puszki, saszetki, artykuły higieniczne dla zwierząt lub tekstylia np koc, ręcznik i zostawią na półpiętrze w specjalnie oznakowanym pudle zdjęciami podopiecznych schroniska. Podarujmy bezdomnym zwierzakom pełne miski i brzuszki????????????

Wspieramy schronisko dla zwierząt w Radlinie.

UDAŁO SIĘ!!!
OTRZYMALIŚMY GRANT W WYSOKOŚCI 3??0??0??0??zł!
#FundacjamBank

GÓRA GROSZA 2023

Rusza kolejna edycja akcji

???????????? GÓRA GROSZA????????????

Na korytarzu wystawiona jest puszka do wrzucania wszystkich groszówek.

Zapraszam do włączenia się w akcję.??????

"NAUCZYCIEL NA MEDAL " 2023"

Z przyjemnością informujemy, że Nasze przedszkole ponownie zostało nominowane w plebiscycie "Przedszkole roku" organizowane przez Głos Wielkopolski. Jeżeli chcą Państwo oddać głos na Nasze Przedszkole poniżej udostępniamy link

Z góry dziękujemy za każdy oddany głos ??

Jednocześnie informujemy, że nominowane zostały 2 pracownice, które nie spełniają kryteriów regulaminu. Nie zostały zakwalifikowane do plebiscytu.