WYCIECZKA NA ZAJĄCZKA - PAŁAC W ORLI

Przedszkolaki z grupy ,,Żabki? ?Myszki? ?Motylki? i ?Pszczółki? wraz z paniami udali się na wycieczkę autokarową do Pałacu w Orli.

Celem naszej wycieczki były poszukiwania Wielkanocnego Zająca i pisanek ????????

Atrakcji tego dnia nie było końca.

Przewodnicy zabrali naszych milusińskich

w fantastyczną, wielkanocną podróż. Wszystkie zajęcia miały charakter edukacyjno-rozrywkowy, rozwijając w ten sposób u dzieci znajomość zwyczajów związanych z Wielkanocą, przenosząc je w ten magiczny, świąteczny czas.

Następnie przywitał Nas Zajączek z którym szukaliśmy wielkanocnych pisanek ????

Na koniec przedszkolaki aktywnie spędziły czas na dmuchańcach ????????

Taka przygoda i zabawa na pewno pozostanie na długo w pamięci naszych dzieci ????????