POWITANIE WIOSNY - MOTYLKI

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. ????????????

Grupa ?Motylki? z okazji Pierwszego Dnia wiosny wybrała się do Biblioteki Publicznej w Jarocinie.

Wprowadzając w wiosenny klimat zaproszono Nas do teatrzyku kamishibai pt. : ?Groszki?.

Następnie poszukiwaliśmy drugiej połowy wiosennego kwiatka, były też zabawy z kostką

i chustą animacyjną.????

W przedszkolu również założyliśmy ogródek w kąciku przyrodniczym a także zrobiliśmy wiosenną prace plastyczną ????????

Pierwszy Dzień Wiosny był niezwykle radosny i kolorowy. Teraz pozostało nam już tylko czekać, aż wiosna zagości u Nas na dobre i całą przyrodę obudzi do życia z długiego zimowego snu??????????????