Kadra Pedagogiczna

Opiekę wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczą realizuje pięć nauczycielek. Wszystkie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne w zakresie wychowania przedszkolnego.
Wykwalifikowana kadra pedagogów dba o to, aby pobyt dzieci w placówce był miłym, beztroskim i niezapomnianym okresem w ich życiu.
Nauczycielki znają potrzeby, możliwości i oczekiwania dzieci i jego środowisko rodzinne. Wykazują zaangażowanie i dbałość o każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy w rozwoju dziecka, celem lepszego stymulowania jego edukacji. Nauczycielki w pracy wykorzystują aktywne metody pracy. Stale pogłębiają swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach.

Dyrektor przedszkola:

- mgr Magdalena Waśkowiak

Kadra pedagogiczna:

- mgr Marlena Jarecka - grupa "Żabki" - sala nr 3

- mgr Natalia Michalak - grupa "Motylki" - sala nr 2

- lic Monika Strzykalska - grupa "Myszki" - sala nr 1

- mgr Daria Łabędzka - grupa "Pszczółki"- sala nr 2 - grupa popołudniowa

- mgr Anna Jankowska  - grupa świetlicowa - sala numer 3

- mgr Klaudia Matysiak - logopeda

- mgr Małgorzata Kołodziej - Czajka - oligofrenopedagog

Pomoce nauczycielek:

- Iwona Walczak - grupa "Żabki" i "Pszczółki"